Yerinde Servis

Robot Otomasyon Teknolojileri

Servis Hizmetleri:

Teknik servis uzmanlarımıza gece ve gündüz her zaman ulaşılabilir ve uzmanlarımız yerinde servis programı sayesinde robotunuzahücrenize hızlı bir biçimde müdahale edebilirler. Bu, uzun süren ve pahalı arızaların oluşmasını önlemektedir. Robotlarınızın, hücrelerinizin ve sistemlerinizin en yüksek seviyede kullanılabilirliği sayesinde, gereksinimlerinize göre uyarlanmış uygun servis ve bakım paketleri sağlıyoruz.

Bakım ve onarım:

Uzmanlarımızın teknik bilgi birikiminin yerini hiç bir şey alamaz. Düzenli bakım, yasal denetimler, yük testleri veya süreç ve sistem optimizasyonları; adına her ne derseniz, servis uzmanlarımız robotları, sistemleri, hücreleri tüm ayrıntılarıyla biliyor. Böylece, ortaya çıkan aşınmaları diğerlerinden daha önce tespit edebilir ve ortadan kaldırabilirler. Bir müşteri olarak sizin için bu, tesisinizin başlangıçtan itibaren maksimum düzeyde erişilebilir olması ve robotlarınızın, sistemlerinizin, hücrelerinizin ve tesisinizin ömrünün uzaması anlamına gelir.

Arıza tespiti ve onarımlar:

Acil bir durumda önemli olan bir şey vardır: Kesinti sürelerini en aza indirmek. Teknik servis uzmanlarımıza gece ve gündüz ulaşılabilir. Gerekli yedek parçaları kullanarak yerinde onarım yapmak için destek merkezlerimizin birinden mümkün olan en kısa sürede tesisinize ulaşabilirler. Bu sayede, üretiminizin yüksek kullanılabilirliğini garantiliyoruz.

Acil teknik servis desteğine mi ihtiyacınız var?

Teknik servis hattındaki uzmanlarımız, günün her saat sizlere yardımcı olmaya hazırdır:

×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya info@rotosis.com adresine bir e-posta gönderin.

× Merhaba Bana WhatsApp dan Ulaşabilirsin.