Otomasyon Teknolojileri

Robot Otomasyon Teknolojileri

Endüstriyel Otomasyon, asgari insan yardımı ile bir işlem veya sistemin kontrolünü sağlayan donanım, yazılım ve iletişim ağları için kullanılan genel terimdir. Bir otomasyon sistemi, genellikle bir Dağıtılmış Kontrol Sistemi (DCS), Programlanabilir Mantık Denetleyici (PLC), Uzaktan Telemetri Üniteleri (RTU’lar) ve izleme, ayrık kontrol (açık / kapalı), analog kontrol sağlayan Nesnelerin İnterneti (IOT) cihazlarından oluşur. (değişken değerler), sıralı kontrol, durum kontrolü, robotik veya gelişmiş kontroller (Yapay Zeka, Uzman Sistemler veya Makine Öğrenimi gibi).

Rotosis, müşterilerimize güvenilir, sağlam ve esnek bir otomasyon sistemi sağlamak için otomasyon danışmanlığı, tasarım ve teslimat hizmeti sunmaktadır. Bu sistemler PLC sistemleri, endüstriyel ağ (Ethernet, ModbusTCP, Profinet, Profibus DP, Profibus PA), uzak I / O sistemleri, akıllı motor koruma röleleri ve değişken hızlı sürücüleri içerir.

Otomasyon hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Otomasyon Denetimi
  • Otomasyon Stratejisi Geliştirme
  • Otomasyon sistemi özellikleri ve tasarımı
  • Otomasyon sistemi tasarımı ve yapımı

Otomasyon projelerini nasıl tasarladığımız ve sunduğumuz hakkında daha fazla bilgi isterseniz, bizimle iletişime geçin.

×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya info@rotosis.com adresine bir e-posta gönderin.

× Merhaba Bana WhatsApp dan Ulaşabilirsin.